1. GODZISZ Ireneusz Mirosław

lat 57. Szanowni Wyborcy, ukończyłem wyższe studia prawnicze na UMCS w Lublinie. Posiadam rozległą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie działalności samorządowej z racji pełnienia różnych funkcji publicznych i społecznych. Jestem jednym z Was, znam Zamość i jego potrzeby oraz potrafię słuchać ludzi. Na co dzień zawodowo dbam o czyste i przyjazne środowisko dla naszego miasta. Chcę razem z Wami tutaj żyć i nadal pracować na rzecz rozwoju Zamościa oraz jego mieszkańców, dlatego proszę o Wasz głos.

Odoo text and image block
Odoo image and text block

2. NOWAKOWSKI Wiesław Aleksander

lat 58, Żona Elżbieta - nauczycielka, dwie córki Joanna i Justyna. Absolwent UMCS w Lublinie, nauczyciel historii i wos w Szkole Podstawowej nr 2. Od lat jestem zaangażowany w działalność społeczną i samorządową. Mam wiele sukcesów, m.in. ostatnio moje projekty były i są realizowane w ramach Budżetów Obywatelskich, doprowadziłem do wykonania wyjazdu z osiedla „Słoneczny Stok” na Aleję JP II oraz dojazdu do bloku nr 38A przy ul. Hrubieszowskiej, przyczyniłem się do powstania pięknego muralu na ogrodzeniu Zakładu Karnego przy ul. Hrubieszowskiej. Mam duży wkład w budowę infrastruktury sportowej w SP nr 2 oraz w prace inwestycyjno - porządkowe przy Przedszkolu Miejskim nr 10. Jestem wiceprezesem Koła Wędkarskiego „Delfin”, członkiem Zarządu Stowarzyszenia „Jesteśmy z Tobą – Bądź z Nami” w ramach którego funkcjonuje Nieetatowa Orkiestra Wojskowa. Należę do Stowarzyszenia Rodzin Polskiego Państwa Podziemnego „Osuchy 1944”. W 2014 roku, dzięki Państwu, zostałem Radnym Miejskim. Chcąc dalej służyć Mieszkańcom Naszego Miasta, proszę o Wasze głosy w dniu wyborów.

3. STANISŁAWEK Lidia Janina

lat 59, do września 2018 r. polonistka w III LO w Zamościu, wychowawca młodzieży, wolontariusz (m.in. „Szlachetna Paczka”), samorządowiec (sekretarz w Zarządzie Osiedla ”Promyk”), członek partii .Nowoczesna. Z domu Dobrzańskich, o tradycjach nauczycielskich, zamężna - mąż Andrzej, syn Paweł, synowa Katarzyna, wnuczek Alan. Jako osoba z 37- letnim stażem nauczycielskim, znająca problemy oświaty i trudności, z jakimi mierzą się uczniowie i ich rodzice, chciałabym jako radna - skoncentrować się na rozbudowaniu doradztwa pedagogicznego oraz organizacji zajęć pozaszkolnych rozwijających umiejętności dzieci. Bliska jest mi też tematyka pomocy Seniorom, a także szeroko rozumiany wolontariat. Ponadto, tak jak dotychczas, nadal będę wnioskować o chodniki. Proszę o głos. Nie zawiodę!

Odoo text and image block
Odoo image and text block

4. SOKOŁOWSKA Martyna

lat 29, mąż Sebastian, synek Igor. Pracuję zawodowo z dziećmi. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi. Lubię to co robię więc praca stała się moją pasją. Jestem osobą kreatywną i ambitną. W radzie miasta w Państwa imieniu chciałabym zwrócić uwagę na problemy związane z edukacją,  szeroko pojętym bezpieczeństwem i zdrowiem. Dopilnuję również aby na terenie miasta powstawały przyjazne miejsca w których nasze rodziny mogłyby spędzać bezpiecznie swój wolny czas. Zamość niestety się wyludnia, mieszkańcy uciekają za pracą na zachód. Musimy to zmienić! Mieszkańcy potrzebują dobrze płatnej pracy, dlatego należy postawić na rozwój gospodarki i przedsiębiorczość.

5. HERBIN Monika Katarzyna

Wlat 41, zamościanka. Wykształcenie średnie. Od 20 lat prowadzę działalność gospodarczą. Jako radna swoimi działaniami będę się starała o promocję miasta i rozwój turystyki. Zamężna ,matka dwóch córek w wieku szkolnym

Odoo text and image block
Odoo image and text block

6. HAŁASA Tomasz

lat 63, działacz społeczny i samorządowy. Pracuje w firmie „ENERGOZAM“. Jako przewodniczący Zarządu Osiedla Świętego Piątka w latach 1999-2015 skutecznie walczył o jego rozwój. Radny Rady Miasta Zamość w latach 1988-1990 i 2002-2006. Członek Towarzystwa Polsko-Austriackiego. Wędkarz. Energiczny, zaangażowany w sprawy mieszkańców. Kandyduję do Rady Miasta, by realizować wnioski Mieszkańców i spełniać ich oczekiwania. Doświadczenie które zdobyłem w wieloletniej działalności samorządowej i społecznej, nauczyło mnie słuchać ludzi i rozumieć ich potrzeby.

7. TUSZYŃSKI Radosław

lat 38, wykształcenie wyższe, nauczyciel, sędzia sportowy. Jako radny chcę być skuteczny i pomocny, służyć miastu i mieszkańcom. Będąc radnym będę zajmować się sprawami związanymi ze sportem, działać dla dobra i rozwoju osiedli oraz polepszenia życia mieszkańców Zamościa. Bardzo ważna jest też praca i inwestycje w naszym mieście. To moje priorytety, które skutecznie będę realizował.

Odoo text and image block
Odoo image and text block

8. SOSNOWSKA Katarzyna

lat 29, jestem mężatką i mamą dwójki dzieci. Ukończyłam studia wyższe na WSZiA, dwa lata mieszkałam z rodziną w Austrii, a w 2015 roku wróciłam z córką do Polski i zamieszkałam w Zamościu. Pracowałam jako Opiekun finansowy, obecnie od 3 miesięcy przebywam na urlopie macierzyńskim. Podczas spacerów zauważyłam, że chodniki i schody w wielu miejscach są nie lada wyzwaniem dla mamy z wózkiem, w wielu miejscach brakuje śmietników na psie odchody. Jako radna będę szczególnie skupiała się na aktywowaniu ludzi młodych do interesowania się sprawami Zamościa i jego mieszkańców. Będę orędowniczką budowy kolejnego żłobka miejskiego, jak również powstawania na osiedlach świetlic dla dzieci i mieszkańców, ponieważ np. młodym mamom brakuje miejsc, gdzie mogłyby się spotykać i razem aktywnie działać.

9. KORGA Janusz Józef

lat 56, wykształcenie wyższe humanistyczne, absolwent UMCS w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Nauczyciel, historyk, wieloletni działacz samorządowy, wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla Nowe Miasto. Interesuję się historią ziemiaństwa na Lubelszczyźnie, sportem, rekreacją i przyrodą. Moją pasją są wędrówki szlakami turystycznymi po Roztoczu.

Odoo text and image block